اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 23574  |  
تاریخ انتشار : 1. دى 1395 - 21:08
سرمربی سابق استقلال گفت: استقلال و بازیکنانش باید به فکر بازیهای بعدی باشند تا دل هواداران را شاد کنند.

به گزارش زن امروز ،به نقل از زنان قم ، پرویز مظلومی در رابطه با حذف استقلال از جام حذفی اظهار داشت: خیلی دوست ندارم در این شرایط درباره استقلال صحبت کنم. به هر حال من هم به عنوان یک استقلالی از نتیجه ای که در بازی دیروز به دست آمد، ناراحت هستم. هوادارانی که به ورزشگاه رفتند، دست خالی برگشتند و این اصلا حس خوبی نیست.

وی افزود: با اینکه استقلال تا اینجا نتایج خوبی نگرفته اما به نظرم باید حمایت ها از کادرفنی ادامه داشته باشد. هنوز یک بازی از نیم فصل اول باقی مانده و استقلال بازی سختی مقابل سپاهان در اصفهان دارد. هر چه درباره بازی نفت بود، تمام شد و نباید دیگر حسرت آن بازی را بخوریم. استقلال و بازیکنانش باید به فکر بازیهای بعدی باشند تا دل هواداران را شاد کنند.

سرمربی سابق استقلال درباره شایعه تغییرات در کادرفنی آبی پوشان تصریح کرد: من تغییر کادرفنی و سرمربی را اصلا صلاح نمی دانم. امیدوارم مدیران باشگاه و هواداران از منصوریان حمایت کنند تا او بتواند به کارش ادامه دهد. الان زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات نیست.

مظلومی در پایان گفت: همانطور که گفتم علاقه زیادی به صحبت کردن در این شرایط ندارم. فقط خواستم بگویم که من هم مثل هواداران استقلال ناراحت هستم.

انتهای پیام/