اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 23643  |  
تاریخ انتشار : 6. دى 1395 - 15:44
شطرنجبازان حاضر در مسابقات قهرمانی زنان جهان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند قرارداد تنظیم شده فدراسیون جهانی برای حضور در این رقابت ها را امضا کنند.

به گزارش زن امروز ، به نقل از مهر، مسابقات شطرنج قهرمانی زنان جهان در سال جدید میلادی طی روزهای ۲۲ بهمن ماه تا ۱۵ اسفندماه به میزبانی ایران و در تهران برگزار خواهد شد. ۶۴ بازیکن از ایران و دیگر کشورهای جهان برگزارکننده این رقابت ها خواهند بود. البته حضور هر یک از این بازیکنان در رقابت های تهران زمانی قطعی و نهایی خواهد شد که قرارداد تنظیم شده فدراسیون جهانی توسط آنها امضا شود.

این قرارداد از چند روز پیش بر روی سایت فیده قرار داده شده است. هر یک از ۶۴ بازیکنی که در فهرست اولیه فیده برای حضور در مسابقات قهرمانی زنان جهان قرار دارند تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند تا قرارداد موردنظر را تکمیل و امضا کرده و اینگونه حضورخود در رقابت های ۲۰۱۷ را نهایی کنند. امضا نکردن این قرارداد طی مدت زمان تعیین شده به منزله انصراف از مسابقات تلقی شده و در این صورت فیده اقدام به جایگزین کردن بازیکن از فهرست بازیکنان رزرو می کند.
 
میترا حجازی پور، آتوسا پورکاشیان و سارا سادات خادم الشریعه شطرنجبازان ایران هستند که در مسابقات قهرمانی زنان جهان حضور خواهند داشت.
 
انتهاي پيام/