اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 23720  |  
تاریخ انتشار : 9. دى 1395 - 11:03
مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع) در جمع بانوان بسیجی:
دشمن از گسترش و نفوذ انقلاب اسلامی می سوزد و اعتقادات مارا هدف گرفته است
مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع) گفت: دشمن امروز جمهوری اسلامی را مانند یک دیوار می بینند که بقیه به این دیوار تکیه کردند و می گویند اگر حلب، عراق، سوریه و... را بزنیم به جایی نمی رسیم بلکه باید این دیوار را بیاندازیم ، چراکه اگر دیوار را بیاندازیم بقیه خودشان از بین می روند.

به گزارش خبرنگار زن امروز ، مهدی مزگی نژاد مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع) در جمع خواهران بسیجی پایگاه ساجده مسجد امام حسن مجتبی (علیه السلام) گفت:9 دی ماه یادآور حماسه و ایثار اسلامی و یاد آور مبارزات جانانه ملت ایران در مقابل توطئه های دشمنان است.

وی بیان کرد: حماسه 9 دی ماه سال 1388 در شرایطی شکل گرفت که دنیا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بود ما در طی این 38 سالی که انقلاب پیروز شده همواره به دنبال به ثمر رسیدن اهداف انقلاب در عرصه های مخنلف هستیم.
 
 مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع) اظهار کرد: یکی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور آقا امام زمان (عجل الله) و حکومت اصل اسلامی به دست ایشان است و طبیعتاً در این مسیر سختی های فراوانی در پیش رو داریم و خواهیم داشت لذا آن چیزی که در انقلاب اسلامی مشخص است اینست که با پیروزی انقلاب اسلامی منافع دشمنان ما به خطر افتاد و همه منافعشان از دست رفت و 37 سال است که در حال تلاش برای بازگشت هستند.
 
مزگی نژاد تصریح کرد: اگر در عرصه انقلاب اسلامی نگاهی داشته باشیم طی ده سال اول آن دشمن با جنگ سخت یعنی آوردن توپ، تانک ، بمب و ... با ما برخورد کرد و بعد از آن کودتای آمریکا علیه ایران را داشتیم و بعد از آن منافقین در کشور ما فعال شدند و شخصیت های ما را ترور کردند ولی باز هم به نتیجه نرسیدند و از کشور فرار کردند سپس جریان داخلی را شکل دادند و نهایتش هم جنگ تحمیلی را راه انداختند اما در پایان ده سال اول در سال 67 به این نتیجه رسیدند که جنگ سخت در مقابله با جمهوری اسلامی جواب نمی دهد.
 
وی افزود: در ده سال دوم انقلاب اسلامی که از سال 68شروع و تا سال 78 ادامه داشت ده سالی بود که دشمن با جنگ نیمه سخت به سراغ ما آمدند و به دنبال این بودند که کشور ما را از درون خراب کنند ولی باز هم به نتیجه ای که می خواستند نرسیدند لذا در دهه سوم انقلاب یعنی از سال 78تا 88 بعد از جلسه و تحقیقاتی که انجام دادند به این نتیجه رسیدند که ایرانی ها اعتقادات و باورهایی دارند که این باورها ما را در میدان نگه داشته است بنابراین به دنبال آن رفتند تا این فکر و اعتقادات ایرانی را خراب کنند و این یعنی دشمن الان به دنبال کشتن نیست و با جان ما کاری ندارد بلکه با مغز ما کار دارد چون احساس می کنند با باطل کردن اعتقادات ما به آرزوهای خود می رسند که به این کارکرد دشمن جنگ نرم می گویند.
 
 مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع)با بیان اینکه دشمن بدنبال براندازی نظام است، اذعان کرد: یکی از کارهای دشمن برای نیل به این هدف فتنه سال 88 بود. سال 88 مانند دوره های دیگر قرار بود ملت به پای صندوق های رأی بیایند و یک رئیس جمهور انتخاب کنند و این مسئله ی تازه ای نبود روز مقرر صندوق ها گذاشته شد، و مردم رأی دادند و آن کسی که می خواست خود را به کرسی ریاست جمهوری برساند رأی نیاورد یعنی مردم به او رأی ندادند و بعد از آن دیدیم که اعتراضات آغاز شد.
 
مزگی نژاد ادامه داد: بالای هر صندوق رآی 15 نفر ناظر هستند و در پایان انتخابات زمانی که صندوقی باز و شمرده می شود تمام آن 15 نفر ناظر باید حضور داشته و صورتجلسه آن را امضا می کنند و حتی اگر یک نفر آنها هم امضا نکند آن صندوق از نظر قانون قابل قبول نیست و اگر همه امضا کنند یعنی صندوق سالم است.
 
وی در ادامه بیان کرد: ما مرجع قانونی داریم شورای نگهبان به عنوان یک مرجعی که بر انتخابات نظارت دارد به شکایات هم می کند که یا می گوید شکایتتان درست است یا نه و جواب قانع کننده ای به شما می دهند اگر شورای نگهبان جواب نداد مجلس شورای اسلامی است آن نشد قوه قضائیه و اگر نه نهایتش رهبری به این شکایات رسیدگی می کنند. یعنی 4 جایگاه برای شکایت است ولی آن افراد شکایت نکردند و گفتند ما شورای نگهبان را قبول نداریم  با این وجود، باز هم رهبری از اختیارات خود استفاده کردند و زمان را برای شکایت یک هفته تمدید کردند ولی آن افراد باز هم برای شکایت نیامدند و هدفشان از نیامدن این بود که کشور را به هم بریزند.
 
وی گفت: امروز که سال 1395 است رئیس ستاد انتخاباتی آن افراد که الان در کشور مسئولیت دارد به رهبری می گوید سال 88 در انتخابات تقلب نشده بود ما فقط به عرصه تبلیغات انتخابات اعتراض داشتیم یعنی بعد از 8 سال امروز اعتراف می کنند که در انتخابات سال 88 هیچ تقلبی صورت نگرفته بود.
 
 مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع) تصریح کرد: دشمن هم از این موضوع استفاده کرد و تقاضای ابطال انتخابات را بدون هیچ مدرکی کرد بنابراین کار را به کوچه و خیابان ها کشاندند و هزاران مشکل و مصیبت درست کردندانقلاب اسلامی خطوط قرمزی دارد تا جای که امنیت نظام به هم نخورد امنیت مردم آسیبی نبیند و دشمن سوء استفاده نکند هر کسی اعتراض دارد می تواند انجام دهد ولی اینکه بخواهد به سراغ امنیت کشور برود و یا اینکه بخواهد دشمن را فعال کند خیلی قابل قبول نیست.
 
مزگی نژاد اذعان کرد: بعد از 5 روز بسیج با توکل به خداوند که توانست این غائله را جمع کند مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند قانون آخرین حرف را خواهد زد، تابع قانون باشید و غائله تمام شد و دشمن به آرزویش نرسید و لذا کشور دوباره به آرامش رسید چهار روز بعد از آن مصادف با عاشورا و تاسوعای حسینی بود که مردم در این روزها به عزاداری می روند و باز منافقین که به دنبال ضربه زدن به نظام بودند در این جریان وارد شدند. و شروع کردند به حمله به مراکز دولتی ، حوزه های مقاومت برای رسیدن به سلاح و نهایتاً در روز عاشورا به صوت و کف، دست زدن پرداختند و بعد هم به تکیه امام حسین حمله کردند و آنجا را آتش زدند لذا اینجا دیگر فضایی بود که داشتند از خطوط قرمز عبور می کردند و ماوظیفه دفاع داشتیم در این جا دیگر فرقی نمی کند چه کسی باشد هر کسی که این کارها را بکند مقابلش می ایستیم .
 
وی اظهار کرد: بنابراین شرایط برای برخورد با این افراد فراهم شد و نهایتش جریاناتی که به وجود آوردند و ملت احساس کردند که باید وارد میدان شوند. لذا 9 دی ماه سال 88 روزی بود که ملت احساس تکلیف کردند و به پشتیبانی از ولایت وارد صحنه شدند تا کسانی که گفته بودند مردم پشتیبان انقلاب اسلامی نیستند بار دیگر شکست بخورند.
 
 مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع) گفت: لذا حضور مردم  در صحنه سبب شد که دشمن به آن اهدافی که داشت نرسد و اتفاقی که بعد از 9 دی افتاد و دشمنانی که برای براندازی نظام نقشه کشیده بودند با حضور میلیونی مردم نتوانستند تحمل کنند و شروع به تبلیغات مختلف کردند.
 
مزگی نژاد بیان کرد: کار دشمن، دشمنی است و ما از دشمن انتظار نداریم که با ما خوبی کند چون دشمن از گسترش و نفوذ انقلاب اسلامی می سوزد. امروز انقلاب اسلامی را در خاکریزهای حلب می توانند پیدا کنند.
 
وی اذعان کرد: خداوند فرموده است هر چه قدر شما تلاش کنید من هم به شما کمک می کنم اینکه بگوییم به ما چه که به حلب کمک کنیم بدانیم که خداوند هم همان اندازه به ما کمک خواهد کرد پیامبر اکرم فرمودند "اگر ندای  مسلمانی را شنیدید و به این ندا پاسخ ندادید شما مسلمان نیستید" امروز قانون اساسی ما، دین ما، به ما اجازه داده که کمک بکنیم اگر ما درست عمل کنیم و آنها از عملکرد ما خوشحال شوند و و در نبردشان پیروز شوند در ثواب این پیروزی آنان ما هم شریکیم و اگر خدای نکرده بد عمل کردیم و آنان نسبت به ما نا امید شدند و شکست بخورند ما در گناه شکست آنان شریکیم.
 
 مسئول سیاسی سابق سپاه انصار الرضا(ع) تصریح کرد: دشمن امروز جمهوری اسلامی را مانند یک دیوار می بینند که بقیه به این دیوار تکیه کردند می گویند اگر حلب، عراق، سوریه و... را بزنیم به جایی نمی رسیم بلکه باید این دیوار را بندازیم ، اگر دیوار را بیاندازیم بقیه خودشان از بین می روند.
 
مزگی نژاد در پایان گفت: بنابراین امروز همه فضای منطقه را از انقلاب اسلامی می بینند ما هم چیزی را کتمان نکردیم ما اعلام می کنیم که هستیم اما حضورمان، حضور امر به معروفی یعنی در واقع دادن کارکرد مشورتی و راهکار است ما به آنها گفتیم به دشمن اعتماد نکنند ما هر جا به دشمن خود اعتماد کردیم ضربه خوردیم دشمن هم نمی تواند این امر را تحمل کند و در پی براندازی نظام جمهوری اسلامی است دشمن از دریای اعتقادات ما می ترسد و به دنبال آن است که اعتقادات ما را بزند .
 
انتهای پیام/