اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 23961  |  
تاریخ انتشار : 19. دى 1395 - 12:26
مسئول بسیج رسانه استان خراسان جنوبی با بیان اینکه اهمیت رسانه ها در جامعه امروزی بر هیچ کس پوشیده نیست، گفت: دشمن در این زمینه بسیار کار کرده است و حجم کار فعلی ما در حوزه رسانه بسیار کمتر از فعالیت های گسترده دشمنان است.

به گزارش زن امروز ،سجاد رضایی مسئول بسیج  رسانه استان خراسان جنوبی شب گذشته در مراسم سالروز بسیج رسانه گفت: دو نوع چاشنی انفجاری آنی و تاخیری وجود داردکه در چاشنی آنی، در لحظه، انفجار صورت می گیرد اما در چاشنی تاخیری، انفجار با تاخیر و پس از مدتی روی می دهد.

 

وی افزود: متاسفانه چاشنی خبرنگاران استان تاخیری است که هر چه تلاش کردیم تا عملکرد خبرنگاران آنی شود، نتیجه نگرفتیم.

مسئول بسیج  رسانه استان خراسان جنوبی با بیان اینکه اهمیت رسانه ها در جامعه امروزی بر هیچ کس پوشیده نیست، گفت: دشمن در این زمینه بسیار کار کرده است و حجم کار فعلی ما در حوزه رسانه بسیار کمتر از فعالیت های گسترده دشمنان است.

 

وی افزود: باتوجه به تعدد و تنوع رسانه ها هنوز نتوتنسته ایم به جمع بندی و هم افزایی رسانه ای دست یابیم.

 

مسئول بسیج رسانه استان با بیان اینکه مسئولان همیشه بر حمایت از خبرنگاران شعار داده اند گفت: اما کمتر کار عملی برای رفع مشکلات خبرنگاران صورت گرفته که جای بسی انتقاد و گلایه است.

 

رضایی اظهار داشت: دشمنانی که با انقلاب عناد دارند از بستر رسانه برای نفوذ استفاده می کنند و با کار کردن روی افکار و اذهان مردم، منویات خود را عملی می کنند.

 

وی با بیان اینکه اولین شبکه نفوذ در حوزه رسانه بود، گفت: این موضوع اخطار می دهد که رسانه ها باید همیشه هوشیار باشند تا مبادا پازل دشمن را تکمیل کنند.

 

 مسئول بسیج رسانه استان بیان کرد: در این خصوص برخی از رسانه های مزدور به صورت خواسته، پول می گیرند و در میدان دشمن بازی و خیانت می کنند که این مورد در استان ما وجود ندارد.

 

رضایی تصریح کرد: اما برخی رسانه های دیگر ممکن است به صورت ناخواسته در جهت اهداف رسانه ای دشمن گام بردارند و قلم می زنند که این موضوع در ایام حساس انتخابات بیشتر دیده می شود.

 

انتهای پیام/