اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 23963  |  
تاریخ انتشار : 19. دى 1395 - 18:36
شب گذشته خیابان آیت ا… مدرس بیرجند شاهد رخدادی تلخ از نوع جان باختن یک انسان بود.

به گزارش خبرنگار زن امروز ،شب گذشته خیابان آیت ا… مدرس بیرجند شاهد رخدادی تلخ از نوع جان باختن یک انسان بود.

به گواه شاهدان دختر جوانی حدودا ۲۵ ساله در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز گذشته از روی پل عابر پیاده خیابان مدرس مقابل پارک توحید سقوط کرد. 

سرهنگ سید غلامرضا حسینی رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی اظهارکرد: در ساعت 18 و 39 دقیقه شب گذشته بود که با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سقوط خانمی جوان از روی پل عابر پیاده خیابان مدرس بیرجند بلافاصله مأموران پلیس و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی گفت : مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند خانمی جوان حدودا 26 ساله از پل عابر پیاده سقوط کرده و نقش بر زمین شده است و توسط عوامل اورژانس در حال مداوای اولیه هستند که مصدوم توسط آمبولانس به بیمارستان اعزام شد .

 

رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد: تحقیقات محلی حاکی از این بود که مصدوم پس از چند مرتبه صحبت كردن با تلفن همراه، خود را از روی پل به پایین پرتاب کرده است.

 

سرهنگ حسینی تصریح کرد: طبق بررسی های کارشناسان صحنه جرم پلیس آگاهی در بررسی های اولیه هیچ اثری مؤید بر تعمدی بودن این حادثه کشف نگردید و بنا بر اعلام مأموران مستقر در بیمارستان اقدامات پزشکی بر روی مصدوم مؤثر  نبوده و مصدوم در بیمارستان فوت شده است.

 

وی خاطر نشان کرد : طبق بررسی های پلیس دلیل این حادثه مسائل خانوادگی بوده است و فرد فوت شده بومی استان نبوده است.

 

انتهای پیام/