اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 24771  |  
تاریخ انتشار : 21. فروردين 1396 - 11:06
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی:
تمدید مهلت ثبت نام در چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی از تمدید مهلت نام نویسی در چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تا پایان ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش زنان شرقی ،حجت الاسلام والمسلمین منصور هاشمی مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ثبت نام برای حضور در چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از  12 بهمن سال گذشته به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و 10اردیبهشت ماه سال جاری پایان می یابد.

 

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در 16 رشته برگزار می شود، گفت: تمدید مهلت ثبت نام افزایش تعداد ثبت نام کنندگان در مسابقات سراسری را به همراه خواهد داشت.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی تصریح کرد: متسابقین با مراجعه به این آدرس الکترونیکی quraniran.ir و یا دفاتر ادارات اوقاف و امورخیریه می توانند در رشته‌‌های حفظ پنج، 10، 20 و کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، رشته‌های معارفی حفظ موضوعی قرآن،‌ حفظ و معارف احادیث، تفسیر قرآن کریم، رشته‌های جشنواره‌ای دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن کریم، اذان، مقطع‌خوانی گروهی قرآن کریم، همسرایی دو یا چند زبانه،‌ آثار کوتاه رسانه‌ای و انشاد انفرادی ثبت نام کنند.

هاشمی با اشاره به اینکه مراحل شهرستانی، استانی و کشوری چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در اردیبهشت، خرداد و شهریور ماه سال جاری برگزار می شود، افزود: مرحله کشوری این دوره از مسابقات به میزبانی استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.