اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 24786  |  
تاریخ انتشار : 26. فروردين 1396 - 9:24
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی :
بیش از 20 درصد واقفان استان از میان بانوان هستند
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته 113 واقف در استان داشتیم، گفت: از این تعداد 23 نفر از میان بانوان بوده‌اند.

حجت‌الاسلام و المسلمین منصور هاشمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار  زنان شرقی ، اظهار کرد: در خراسان جنوبی بیش از 8 هزار واقف وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه در سال گذشته 113 واقف در استان داشتیم، گفت: از این تعداد 23 نفر از میان بانوان بوده‌اند.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف، گفت: در این راستا در مجموع یک هزار و 183 نفر رشته از ابتدای مهلت ثبت‌نام تاکنون از خراسان جنوبی برای شرکت در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.

 

حجت‌الاسلام هاشمی خاطرنشان کرد: تفکیک ثبت‌نام شرکت‌کنندگان در این مسابقه شامل شهرستان بشرویه 48 نفر رشته، بیرجند 226 نفر رشته، خضری 69 نفر رشته، خوسف 39 نفر رشته، زیرکوه 165 نفر رشته و سرایان 64 نفر رشته است.

 

وی ادامه داد: همچنین از شهرستان سربیشه 54 نفر رشته، طبس 296 نفر رشته، فردوس 128 نفر رشته، قاین 41 نفر رشته و نهبندان 55 نفر رشته در این مسابقات شرکت کرده‌اند.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی یادآور شد: تاکنون شهرستان طبس بیشترین و شهرستان قاین نیز کمترین تعداد ثبت‌نام‌کننده در این مسابقات را به خود اختصاص داده‌اند.

 

انتهای پیام/