اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 25186  |  
تاریخ انتشار : 26. ارديبهشت 1396 - 12:39
کارشناس مسائل سیاسی گفت: کاندید اصلح قدرت نه گفتن به دشمن را دارد و از جنس مردم است و دردهای مردم را می داند.

زینب کریمی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار زنان شرقی ، اظهار کرد: روز 29 اردیبهشت مردم کشور به صحنه خواهند آمد و  به آرمان های امام راحل و خون شهدا لبیک خواهند گفت.

 

وی با بیان اینکه حضور مردم مطمئنا ناامیدی دشمنان را در پی خواهد داشت، گفت: دشمن تمام سعی خود را در دلسرد کردن مردم نسبت به نظام دارد و در این راه تلاش می کنند و حضور مردم مهر تاییدی بر مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

کارشناس مسائل سیاسی ولایتمداری را از خصوصیات اصلی یک رئیس جمهور دانست و افزود: فرد اصلح باید اسلام مدار باشد و آرمان هایش در مسیر ولایت باشد.

 

کریمی به سند 2030 اشاره کرد و گفت: این سند یک سند ذلت بار است که دولت بر خلاف قانون اساسی و دین اسلام نسبت به پذیرش آن اقدام کرده است.

 

وی ادامه داد: سند 2030 فرهنگ و اعتقادات ما را نشانه گرفته است  و بسیار ننگ بار است و تنها در راستای پیاده سازی اهداف دشمنان است.

 

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: کاندید اصلح قدرت نه گفتن به دشمن را دارد و از جنس مردم است و دردهای مردم را می داند.

 

کریمی بیان کرد: برخی از افراد اقداماتی را در جامعه انجام می‌دهند که در راستای اهداف دشمن است و تنها باعث شادی دشمنان می شود و  به همین دلیل دشمن در رسانه‌های خود از آنها حمایت می کند.

 

وی افزود: یکی از مشکلات مهم کشور مسئله اقتصاد است  و دشمن سعی دارد از این موضوع استفاده کنند تا مردم دچار یاس و ناامیدی نسبت به نظام شوند.

 

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه در برخی از کشورها بانوان حق شرکت در انتخابات را ندارند،گفت:  بانوان ما با حضور خود در انتخابات نقش بسزایی در ناامیدی دشمن دارند.

 

انتهای پیام/