اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 25195  |  
تاریخ انتشار : 27. ارديبهشت 1396 - 10:48
مسؤول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی گفت:نامزد اصلح کاندیدایی است که معتقد به منابع و فرصت‌های درون کشور و مومن به ظرفیت جوانان ما باشد و با مدیریت جهادی به خودکفایی بیندیشد.

زهره روستا مسؤول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار زنان شرقی، اظهار کرد: امید داریم در انتخابات جاری شاهد حماسه‌ای دیگر باشیم چرا که حضور پرشور ما پای صندوق‌های رای نه تنها قدرت عظیم ملی راسبب می شود بلکه می‌تواند در منطقه نیز تاثیرگذار باشد و از زیاده خواهی‌های آمریکا، انگلیس و اسراییل بکاهد.

 

وی با بیان اینکه آنچه که تاثیر این حضور را مضاعف می‌کند انتخاب بهترین نامزد است، گفت: نامزد اصلح کاندیدایی است که معتقد به منابع و فرصت‌های درون کشور و مومن به ظرفیت جوانان ما باشد و با مدیریت جهادی به خودکفایی بیندیشد.

 

مسؤول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی افزود: فرد اصلح بایستی مدیریت کارآمد داشته باشد و آدرس اشتباهی به مردم ندهد و اگر مردم مشکل معیشتی و اشتغال دارند چاره کار را وادادگی نداند و  یا به کنسرت سرشان را گرم نکند به گونه ای  که مدیون مردم نیست.

 

روستا خاطرنشان کرد: کارگزار حکومت دینی امین خداوند است و بندگی خدا باید اولویت برنامه اش باید باشد و این موضوع با دو قطبی سازی و دست دوستی با دشمن خدا دادن سازگار نیست چرا که مردم و دین مردم مهم ترین امانات خداوند نزد مدیران است که باید به خوبی آن را مدیریت کنند.

 

وی با بیان اینکه روش‌های غیر دینی دشمن هراسی، ارعاب و تهدید، خلاف مدیریت صحیح است، گفت: ترساندن مردم روستایی از اینکه کد ملی تان را داریم و می فهمیم به چه کسی رای می دهید و اگر از صندوق  فرد مورد نظر بیرون نیاید حقتان را بلوکه می کنیم، نگذارید سایه جنگ برسرتان بیفتد، استفاده گسترده از امکانات دولتی، تطمیع که توهین بزرگتری است و ...اعمال قابل دفاعی در محضر الهی نیستند.

 

مسؤول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی تصریح کرد: جریان غرب گرا به جای مبارزه با فساد اقتصادی گویا ماموریت یافته تا اقتصاد مملکت را فلج کند چرا که مفاسد اقتصادی، حقوق‌های نجومی آن هم در حالیکه نگران یارانه اندک هستند، تعطیلی واحد‌های متعدد تولیدی و کارخانجات و عدم تدبیر اشتغال و ازدواج برای جوانان خدمت به دشمنان ملت است.

 

روستا ادامه داد: ثمرات متعدد سیاست غلط خارجی را در بحث تشدید تحریم‌ها و کاهش اقتدار ایران شاهد هستیم و اجازه ندادن رای گیری در بعضی کشورها از محصولات این دیپلماسی است.

 

وی خاطرنشان کرد: چرا  عده‌ای در مقابل اجرای سند ننگین و شرم آور ۲۰۳۰ سکوت کرده اند در حالی که دول غربی این سند نپذیرفته‌اند و ایران اسلامی اولین امضا کننده و اجرا کننده آن است.

 

مسؤول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی افزود: مردمی که شور عاشورایی دارند این ذلت را نمی پذیرند و مایل نیستند چنین جریان غیر صالحی را به خدمتگذاری امت مهدوی بپذیرند.

 

روستا ادامه داد: تا بهار فاطمی در حفظ نشاط دینی و سعادتمندی و آرامش خانواده‌ها، نه گفتن به موانع انسانی و مدیریتی امنیت را از واجبات دینی خود می‌دانیم و هر عامل مخل ثبات و آرامش را برسر جایش خواهیم نشاند.

 

انتهای پیام/