معصومه ابتکار:
طبق نظرسنجی‌های انجام‌گرفته، مطالبات فرهنگی اهمیت بسیاری دارد و جامعه ما و به‌ویژه زنان خواهان آگاهی و اطلاعات بیشتر در زمینه حقوق خود هستند. همچنین در این نظرسنجی مشخص شد که به دلیل جمعیت بالای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جویای کار، مطالبه دیگر زنان ایجاد اشتغال است. خوشبختانه در سالی که رهبر معظم انقلاب با نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند، کمک به توان‌افزایی زنان برای اشتغال را مدنظر قرار می‌دهیم و با همکاری دستگاه‌های مختلف پیگیر این موضوع هستیم.
1. شهريور 1396 - 12:16
اداره کشور براساس حقوق است نه سیاست و بهداشت/ قوانین مانع اقتصادمقاومتی در حال شناسایی است
معاون حقوقی رئیس جمهور:
معاون حقوقی رئیس جمهور: آشنایی بخش اجرایی و علمی از ظرفیتهای یکدیگر آغاز راه برای حل مشکلات است و اگر مشکلات یک استان حل شودشاهد کارآمدی نظام خواهیم بود،چراکه اداره کشور براساس حقوق است نه براساس سیاست و بهداست که البته آنها هم نیازمند حقوق هستند.
14. دى 1394 - 18:33
اولین سفیر زن ایران پس از انقلاب اسلامی به مالزی رفت/ اما و اگرهای انتخاب سفیر زن در جهان
"مرضیه افخم نخستین سفیر زن بعد از انقلاب اسلامی، امروز وارد کوالالامپور؛ پایتخت مالزی، محل مأموریت خود شد تا براساس برنامه وزیر امور خارجه 'روابط بین دو کشور را هرچه گسترده‌تر و جدی‌تر و مستحکم‌تر' کند."
25. آذر 1394 - 15:05
سیاست به روایت تصویر؛
رای اعتماد دوباره مجلس به وزیر راه و شهادت سردار شهید حاج حسین همدانی از جمله اخبار مهمی بود که حوزه سیاست در هفته گذشته را تحت تاثیر خود قرار داد.
19. مهر 1394 - 13:51
رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عید فطر:
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به موضوع مذاکرات هسته ای فرمودند: با این مذاکرات و با متنی که تهیه شده، در هر صورت سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد و سیاست های آمریکا در منطقه با سیاست های جمهوری اسلامی ۱۸۰ درجه اختلاف دارد.
27. تير 1394 - 10:12
در نیویورکر منتشر شد:
فرمانده سپاه در طول جنگ، درست در زمانی که دیپلمات های کشور آماده بازگشت به وین برای ادامه مذاکرات بودند خطاب به جمعیت گفت "دشمنان ایران در طول 8 سال دفاع مقدس پشت صدام ایستاده بودند." واضح است که او آمریکا را از جمله حامیان صدام نام برد.
11. تير 1394 - 11:34
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بیرجند :
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بیرجند :
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نوربیرجند:خود اتکایی و خودباوری مهم ترین اصل اقتصاد مقاومتی است و مردم و مسئولین باید تلاششان در راستای منافع ملی کشور باشد و از آنجایی که توجه به ظرفیتهای مردمی یکی از اصلهای اقتصادمقاومتی است نیاز داریم که به مردم اعتماد کنیم.
6. تير 1394 - 10:16
دکتر مرضیه وحیددستجردی:
دکتر مرضیه وحیددستجردی:
ما سال‌ها بود که سعی و تلاش می‌کردیم این جبهه راه بیفتد، اما هنوز کاملاً پخته نشده‌ بود. خوش‌بختانه امروز به پختگی خود رسیده و به همین خاطر اعلام کردیم و دعوت کردیم و الحمدلله شاهد حضور پرشوری هم بودیم.
16. خرداد 1394 - 0:18
«با پایان عمل جراحی جان کری رئیس دفتر وزیر خارجه آمریکا، وی را در جریان آخرین تحولات سیاسی منطقه و تغییرات آب و هوایی قرار داد.»
15. خرداد 1394 - 10:41

صفحه‌ها

اشتراک در سیاست